NIX Solutions: 5 неочевидних функцій Android-пристроїв

Якщо ви користувач девайсів Android, ви можете здивуватись, дізнавшись, що на вашому пристрої є кілька функцій, про які ви можете не знати. Ці функції можуть зробити вашу роботу ефективнішою та зручнішою. Ось п’ять речей, які ви, можливо, не знаєте, що можете робити на своєму пристрої Android:

Керуйте своїм пристроєм за допомогою голосу

Чи знаєте ви, що керувати пристроєм Android можна голосом? Просто активуйте функцію «OK Google» у налаштуваннях свого пристрою та почніть спілкуватися з ним. Ви можете попросити його виконувати різні завдання, як-от дзвонити комусь, надсилати повідомлення, установлювати нагадування тощо.

NIXSolutions

Налаштуйте свій головний екран

Більшість пристроїв Android дозволяють налаштовувати головний екран, змінюючи макет, додаючи віджети та навіть змінюючи панель запуску. Це може допомогти вам зробити ваш пристрій більш персоналізованим і пристосованим до ваших потреб.

Використовуйте свій пристрій як точку доступу Wi-Fi

Якщо вам потрібно підключити інший пристрій до Інтернету, ви можете використовувати свій пристрій Android як точку доступу Wi-Fi. Просто перейдіть до опції «Мобільна точка доступу» в налаштуваннях свого пристрою та ввімкніть її. Потім ви зможете підключати інші пристрої до точки доступу Wi-Fi свого пристрою Android.

Відстежуйте використання даних

Якщо ви турбуєтеся про перевищення ліміту даних, ви можете відстежувати використання даних на своєму пристрої Android. Просто перейдіть до «Використання даних» у налаштуваннях свого пристрою, і ви побачите, скільки даних ви використали та які програми споживають найбільше даних.

Використовуйте свій пристрій у безпечному режимі

Якщо у вас виникли проблеми з пристроєм Android, ви можете спробувати запустити його в безпечному режимі. Це вимкне всі програми сторонніх розробників і дозволить вам вирішити будь-які проблеми, які можуть виникнути. Щоб запустити пристрій у безпечному режимі, просто натисніть і утримуйте кнопку живлення, потім натисніть і утримуйте «Вимкнути живлення», доки не з’явиться опція «Безпечний режим».

Підсумовуючи, ці приховані функції можуть значно покращити роботу Android, вважає команда NIX Solutions, а багато користувачів навіть не підозрюють про них. Знайдіть час, щоб дослідити налаштування свого пристрою та дізнатися, які ще корисні функції ви можете втратити.