NIXsolutions: Найкращі тенденції розробки додатків для Android

Смартфон стає невід’ємною частиною нашого життя. Від пробудження за допомогою будильника, використання WhatsApp, читання новин, прослуховування музики, перегляду відео на YouTube до перевірки електронної пошти тощо – усе безперешкодно виконується з наших мобільних пристроїв.

Приблизно 6 мільярдів людей користуються смартфонами, з яких 85% є користувачами телефонів Android, тому що вже 10 років Android виступає як основна платформа для смартфонів у всьому світі.

NIXSolutions

Через ці факти, купа компаній зосереджується на розробці бізнес-додатків. Чи достатньо створення програми для цільової аудиторії? Ні. Оскільки користувачі мобільних пристроїв розумніші, вони можуть відмовитися від програми через її дизайн, функціональність або послуги.

З самого початку 2022 року і до цього часу це був феноменальний рік для розробки додатків для Android. Цього року провідні компанії з розробки мобільних додатків зосередилися на важливих тенденціях, щоб покращити дизайн додатків, функціональність і сервіси додатків. І вгадайте що? Вони досягли успіху, а також отримали високі доходи від послуг розробки додатків для Android.

Статистика, пов’язана з тенденціями розробки програм для Android

  • Опитування користувачів на кількох глобальних ринках: спілкування в чаті було провідною мобільною діяльністю у 76% учасників
  • У 2022 році користувачі витрачали 95 хвилин щодня на додатки для коротких відео, як-от Тik Тok.
  • Об’єктив на основі AI залучив 309 мільйонів активних користувачів.
  • Google Play є найбільшим розповсюджувачем програм, зареєструвавши 27,1 мільярда користувачів, які завантажують програми, що робить Android лідером на ринку, пише ripenapps.com.

Тенденції розвитку додатків для Android

Ознайомтеся з цими важливими тенденціями розробки додатків Android, завдяки яким у 2022 році новітні технології Android стали такими, а також такими ж тенденціями з додатковими функціями, які також можуть вплинути на розвиток вашого бізнесу у 2023 році.

Ось вони:

Android Instant Apps

Іноді вам потрібен додаток, яким ви повинні скористатися один раз. І через проблему підключення до мобільного Інтернету ви не можете його встановити.

Google анонсувала Android Instant Apps, щоб забезпечити користувачам швидкий доступ до додатків.

Нова технологія набуває все більшої популярності, оскільки тепер вона дозволяє користувачам миттєво отримувати доступ до додатків і використовувати їх без необхідності їх встановлення на своїх пристроях.

Це дозволяє їм економити пам’ять свого телефону, оскільки ці програми фактично не зберігаються на їхніх пристроях, а отримуються та витягуються зі спільного об’єкта, який не залежить від пристрою.

Завдяки дивовижній функціональності миттєвих програм Android Instant Apps вони отримали високу оцінку серед користувачів і допомогли розробці програм Android стати платформою програм, яка приносить дохід і має велику кількість завантажень у 2023 році.

Прогнози свідчать, що Market for Android Instant Apps у 2023 році буде найбільшим, а Android Instant Apps будуть більш популярними та приноситимуть прибуток у наступні роки.

Дизайн UI/UX на основі ілюстрації

UI/UX Design на основі ілюстрацій лідируватиме в конкурсі мобільних додатків Android. Навіщо зосереджуватися на ілюстраціях у дизайні UI/UX у 2022 році? Тому що користувачі віддають перевагу контенту на основі ілюстрації, а не простому тексту. Це полегшує навігацію та покращує дизайн програми для Android, створюючи найкращу взаємодію з користувачем.

ШІ та машинне навчання в Android

Штучний інтелект і машинне навчання є головним проривом у технології мобільних додатків за останні роки. Інтеграція штучного інтелекту дозволяє додаткам легко впоратися зі складними процесами разом із додатковими навичками.

За допомогою машинного навчання розробники можуть зробити свої програми розумнішими. Такі продукти, як чат-боти, вже використовують технологію розуміння людської поведінки для кращої взаємодії.

Останні тенденції розробки додатків для Android у сфері ШІ та машинного навчання:

  1. Глибоке навчання: цей метод машинного навчання допомагає комп’ютерним системам імітувати людський мозок за допомогою нейронних мереж.
  2. Капсульна мережа: покращено для нейронних мереж, які допомагають підтримувати ієрархічні зв’язки.
  3. AutoML: розроблено спеціально для бізнес-додатків. Власники можуть побудувати модель машинного навчання для свого бізнесу за допомогою AutoML без використання складного середовища програмування.

Включення технологій штучного інтелекту та машинного навчання зробило розробку додатків для Android дуже доступними послугами розробки мобільних додатків у 2023 році. Це також сприятиме розвитку різного бізнесу в найближчі роки.

Програми, орієнтовані на камеру

Додатки на основі відео лідируватимуть на ринку у 2023 році. Додаток для коротких відео TikTok отримав 4,6 мільярда доларів доходу у 2021 році з 600 мільйонами активних користувачів, зазаначає команда NIXsolutions. Якщо ви плануєте створити програму для Android і вам потрібна чітка ідея, ви можете дослідити програми соціальних мереж на основі відео. Не лише програми для соціальних мереж, але й програми для відеодзвінків, як-от Google Meet або Skype, щоб зробити свій внесок у професійний світ.

Хмарні програми для Android

Що ж, у 2022 році проблема обсягу пам’яті смартфона була вирішена завдяки застосуванню корисного тренду під назвою Cloud computing.

Майже кожна людина, від користувачів до технічних спеціалістів, чула про хмарні технології. Хмара знайшла своє місце в розробці додатків для Android.

Впровадження хмарних обчислень у процес розробки додатків для Android полегшило користувачам завдання отримувати дані безпосередньо з хмари та займати мінімум місця у внутрішній пам’яті смартфона.

Очікується, що до 2028 року глобальний ринок мобільних хмар досягне 202,4 мільярда доларів США, зростаючи на 34,0% CAGR протягом прогнозованого періоду.

Технологія на основі Beacon

Програми для Android на базі Beacon візьмуть цей тренд у 2023 році. Це технологія на основі Bluetooth, яка дуже корисна для відділу маркетингу. Щоразу, коли користувач перебуває поблизу якогось магазину, якщо користувач встановив програму з того самого магазину, він отримає сповіщення на свій смартфон із пропозицією захоплюючих пропозицій для покупок у найближчому магазині. Якщо ви плануєте створити онлайн-магазин, включите технологію маяків у свій додаток і фізичні магазини.

Коли справа доходить до розробки додатків для Android, спритні розробники програмного забезпечення не можуть покладатися на застарілі тенденції та інструменти.

Щоб отримати максимальну конверсію за допомогою додатку, вам потрібно змінити навички розробки відповідно до останніх тенденцій. І тенденції, які були прийняті розробниками Android у 2022 році, дали розробникам додатків і користувачам багато переваг.