NIXSolutions: Чому вашому бізнесу потрібен Android додаток

Мобільна операційна система Android має ефективний процес розробки мобільних програм. Вона має велику базу користувачів, займаючи понад 70% ринку, згодно з SoftSuave.

Для підприємств створення додатків – подвійна перевага з легкого вирішення проблем клієнтів і підвищення цінності бізнесу. Розробка на базі Android пропонує кілька потенційних переваг для компаній, незалежно від їх типу та розміру.

Нижче наведено кілька причин, з яких розробка додатків Android покращує перспективи бізнесу та допомагає досягти прибутку.

NIXSolutions

Перевага відкритого вихідного коду

Android — це платформа розробки програм із відкритим вихідним кодом, яка включає першокласні функції розробки. Це прокладає шлях для розробки найбільш економічно ефективних, а також масштабованих програм. Так, бізнес отримує можливість отримати власні привабливі та високоефективні програми. Ця технологічна структура, яка користується масовою популярністю, пропонує розробникам у всьому світі взаємодіяти з величезною спільнотою Android.

Підвищення залучення клієнтів

Платформа Android дозволяє компаніям взаємодіяти зі своїми потенційними та існуючими клієнтами різними способами в режимі реального часу. Це справляє враження на клієнтів і призводить до збільшення та повторних відвідувань. Завдяки чудовому користувальницькому досвіду та зручності використання посилене залучення можна перетворити на ділові операції, а згодом і на доходи.

Сумісність із багатьма платформами

З розробкою Android немає необхідності створювати програми для конкретних пристроїв. Великою перевагою розробки мобільних додатків Android для бізнесу є те, що ви можете створювати програми, які добре працюватимуть на кількох пристроях із різними операційними системами, такими як Linux, Mac і Windows. Завдяки розробці додатків для Android підприємства можуть орієнтуватися одразу на кілька платформ.

Android сприяє швидшому розгортанню програм

Швидкий цикл розробки, який триває всього кілька годин, є ексклюзивною перевагою розробки Android. Завдяки цьому підприємці, які мають чудові нові ідеї для додатків, можуть швидше вийти на ринок. Скорочення часу виходу на ринок завдяки розробці додатків для Android є однією з причин, які роблять це неминучим для сучасного бізнесу.

Android має широку базу користувачів

Оскільки велика частина користувачів мобільних пристроїв у всьому світі використовує пристрої Android, то ця ОС значно випереджає інших за часткою ринку. Android має переважну базу користувачів у всьому світі, що робить його незмінним вибором для сучасного бізнесу.

Створення потужної програми для Android, яка приваблює клієнтів і задовольняє їхні специфічні потреби, є основою для успіху бізнесу сьогодні. Успіх і існування сучасних підприємств залежить від їх мобільних додатків. Якість і можливості цих програм, у свою чергу, залежать від розробників програм для Android. Коли мова заходить про розробку додатків на Android, найкраще, що можна зробити – звернутися до команди NIXSolutions. Докладніше про співпрацю з розробниками можна дізнатися на офіційному веб-ресурсі, а відгуки клієнтів можна знайти тут.